Tanulmányi versenyeken elért eredményeink

KEBA verseny

Befejeződött a KEBA (Közép-Európai Brókerképző Alapítvány) középiskolásoknak hirdetett értékpapír-piaci tanulmányi versenye. A több hónapon keresztül zajló versenyen iskolánkból a 11. B  osztály Dagobert nővérek nevű csapata vett részt. A versenyre regisztrált 339 csapat közül a lányok a selejtezőben az on-line tesztversenyen az 59. helyen végeztek.

A csapat tagjai:

Horváth Kitti
Kardos Katalin
Tóth Evelin

Felkészítő tanár: Tóth Lajosné

Share/Save

Félidőhöz érkezett a Közép Európai Brókerképző Alapítvány középiskolásoknak évente   meghirdetett  értékpapírpiaci versenye. Ebben az évben 5 országból 339 csapat nevezett a vetélkedőre. Iskolánkból a „Dagobert nővérek” csapata jelenleg a 39. helyen áll a tesztversenyben.

A csapat tagjai a 11.B osztály tanulói:

Tóth Evelin

(Segítő tanár: Tóth Lajosné)

Share/Save

Mögnyertük

A Mondom, írom, mögőrzöm! elnevezésű nyelvjárási vetélkedőn iskolánk csapata 1. helyezést ért el. Gratulálunk a szép eredményhez! A győztes csapat tagjai a 10.B osztály tanulói (felkészítő tanár: Bacsó Ilona): Katymarac Bianka, Oszlács Diána Dóra, Szántó Tilda, Udvardi Kiara

Diákjaink egy helyi tájnyelven megírt szöveget adtak elő, majd a déli nyelvjáráshoz kapcsolódó feladatlapokat oldottak meg. A kérdések szinte minden tájszólásunkhoz kapcsolódó területet érintettek a hangtani sajátosságoktól kezdve a szó- és szólásmagyarázatokig.

Share/Save

Katasztrófavédelmi Verseny Megyei döntő 2016.

A Katasztrófavédelmi Verseny Megyei döntőjében bronzérmes lett az Eötvös csapata.